Picabo.cz, a.s.

Picabo Newsletter System

Představili jsme nový unikátní produkt Picabo Newsletter System.

Více informací

Nový WebAdmin

Vydali jsme novou verzi redakčního systému WebAdmin.

Více informací

Systém webStorage

Vydali jsme systém webStorage pro ukládání fotek a firemních materiálů.

Více informací

Maďarské stránky Fiat.hu

Více informací

Pizzeria Kmotra

Více informací

Lázně Letiny

Více informací

WebTop100 2008

Sedmé místo v oborovém žebříčku Auto moto za projekt www.fiat.cz

Zlatý středník 2004

Třetí místo v kategorii Nejlepší firemní multimediální prezentace za CD Fiat Gamma

Zlatý středník 2004

Cerifikát profesionální úrovně za multimediální CD Fiat Panda 4x4 Více informací
Koncem roku 2007 stála naše společnost, ARCHER SHERIDAN s.r.o., provozovatel franšízy HERTZ Lease v České republice, před obtížným úkolem najít nového a profesionálního partnera v oblasti správy počítačové sítě a dodavatele hardwarových i softwarových produktů a řešení. Vítězně z našeho výběrového řízení vyšla společnost Picabo.

Již v průběhu našich počátečních jednání nás zaujal jedinečný přístup k zákazníkovi. Zejména předseda představenstva společnosti, pan Jan Šarapatka, nám vždy velmi profesionálně vysvětlil, jaké řešení nám mohou nabídnout a prezentoval tak schopnost přizpůsobit se individuálně našim konkrétním požadavkům.
Přesvědčili jsme se, že rozsah poskytovaných služeb je velmi komplexní. V současné době využíváme služeb jako pravidelná správa počítačové sítě, dodávka HW i SW, zakázková tvorba modulární webové aplikace, web hosting a to vždy k naší maximální spokojenosti.

Služby poskytované společností Picabo, a z našeho pohledu i koordinační schopnosti a profesionální přístup zaměstnanců, stojí na vysoké úrovni. Spolehlivost, pohotovost, vstřícnost, ochota a hlavně schopnost individuálně řešit všechny naše požadavky na vysoké úrovni stojí za to, aby naše společnost HERTZ Lease s vřelostí tohoto obchodního partnera doporučila i všem dalším potencionálním klientům.

Michal Kotrba
Regionální manažer pro ČR
HERTZ Lease (Archer Sheridan s.r.o.) Více informací

Nový firemní web
Dnes jsme spustili novou webovou prezentaci naší společnosti.

Dnes jsme spustili novou webovou prezentaci naší společnosti.

Na našem novém webu Vám přinášíme ucelenější a detailnější informace o našich službách a produktech. Nepřehlédněte také sekci E-Shop, kde si můžete vybrat ze širokého sortimentu počítačového zboží a elektroniky.

Náš nový web je vystaven na administračním systému pro správu webu Picabo WebAdmin. Více informací o této technologii naleznete v sekci Produkty.

Více informací

Nový E-Shop
Pro naše zákazníky jsme na našem webu připravili nový E-Shop.
Pro naše zákazníky jsme na našem webu připravili nový E-Shop.

V novém elektronickém obchodě nabízíme široký sortiment počítačové techniky, počítačových komponentů, spotřebního zboží i další elektroniky za příznivé ceny. Zboží je rozděleno přehledně do kategorií a do skupin dle jednotlivých výrobců. Objednané zboží dopravíme až k Vám na místo a to dokonce i zdarma při nákupu nad 10.000,- Kč. Neváhejte a prohlédněte si naší nabídku v sekci E-Shop.
Více informací

Projekt Fiat People
Projekt komunitního webu Fiat People pokračuje do další etapy.

Projekt komunitního webu Fiat People pokračuje do další etapy.

K dnešnímu dni jsme spustili další modul projektu Fiat People v podobě on-line kuchařky italských specialit. Projekt Fiat People je projektem komunitního webu všech příznivců vozů Fiat. Společnosti Picabo s.r.o. a Fiat ČR, spol.s r.o. společně zahájily provoz tohoto projektu k 1.5.2008 pouze se základními funkčnostmi s perspektivou jeho dalšího rozšiřování. V následujících týdnech a měsících budou postupně spouštěny další zajímavé moduly projektu, které svým návštěvníkům přinesou nejen množství hodnotných a zajímavých informací ze světa Fiatu, ale také množství zábavy a možností zasoutěžit si o milé ceny.

Více informací

Začátek  |  Předcházející  |  Následující  |   Konec  |  
Záznamů: 7-9 z 9